Blog 16-6-2012

  Het grootste evenement “De stoomtram tussen 1940 en 1945” is begonnen. De Stichting 162 hoopt tijdens het evenement ook een bescheiden bijdrage te leveren door een Maintenance Equipment Company uit te beelden. Naast het feit dat de WD 70033 getoond wordt is er een bescheiden informatie tent over het locomotief project en de USATC / NS CHAW noodgoederenwagen.

  Omdat het evenement een “reenact” (herbeleving) betreft zal zondagmiddag rond de klok van 16:00 uur ook onze ploeg een situatie naspelen die mogelijk rond 1939 bij de Military Railway zich heeft afgespeeld. Hoewel de originele foto slecht is willen wij u het oude beeld toch niet onthouden. Mocht u dus zondagmiddag later in de middag in Hoorn zijn, mis dan deze setting niet. Wij gaan trachten deze foto anno 2012 opnieuw te maken !

  WD 7003x onderhoud Bicester Military Railway

  WD 7003x onderhoud Bicester Military Railway

   

  Comments are closed.