Blog 9-5-2013

    Het traditionele Bello-festival bij de SHM in Hoorn was dit jaar een groot succes. Het weer prachtig, genoeg om te zien en te beleven en daardoor de toeloop overweldigend. Over belangstelling voor onze nieuwe project, de restauratie van een USATC goederenwagen, hadden wij dan ook niet te klagen. Door op diverse wijzen het publiek in informeren kon er een goed beeld gevormd worden waarom deze wagen alle moeite van een herstel waard zal zijn. Daarbij hielpen oude beelden en een fraai diorama, gemaakt door één van onze vrijwilligers, voorstellende de oprukkende troepen in Frankrijk in 1944. Een model van onze WD locomotief met in het kielzog een USATC boxcar om in de bevoorrading te voorzien. Daarnaast waren de nodige varianten van USATC wagens in de schaal 1:87 aanwezig om te tonen wat het Amerikaanse leger in 1944 allemaal op de baan heeft gebracht. Klik op de foto’s voor een groter exemplaar.

    13-05-09-03

    Img_6309dio1

    DSCF7001

    Comments are closed.